Prawnik dla Startupów

Home / Prawnik dla Startupów

STARTUP

Pomagamy negocjować umowy z inwestorami jak i zaprojektować dokumentację prawną czy model biznesowy, tak by nasi klienci mogli się skupić na rozwoju swoich pomysłów. Doradzamy w zakresie wyboru formy działalności, jak i przygotowujemy projekty do wejścia inwestora finansowego lub branżowego.

W ramach usług wspieramy Klientów na etapie projektowania rozwiązań produktowych, jak i wdrażania nowych usług i produktów. W wypadku pozyskiwania zewnętrznego finansowania przygotowujemy i opiniujemy zarówno umowy spółki, umowy pożyczek jak i umowy spółki cichej, przygotowujemy prywatne emisje obligacji.

W zakresie reprezentacji w toku wejścia inwestora finansowego tworzymy postanowienia umowne oraz rozwiązania które zabezpieczają interesy nawet mniejszościowych udziałowców-pomysłodawców, tak by uniemożliwić ewentualne działania wpływające negatywnie na interesy założycieli spółki.

Wynagrodzenie

W większości spraw rozliczenia z Klientami bazując w oparciu o stawkę godzinową (250 PLN + VAT) niemniej jednak w wypadku zlecenia stałej ryczałtowej obsługi podmiotu usługi świadczone bez dodatkowego wynagrodzenia.

Obsługa w ramach kancelarii

R. pr. Sebastian Wojdył

Kontakt

Jeżeli jesteś zainteresowany naszymi usługami - zostaw wiadomość. Otrzymasz odpowiedź w ciągu 48h.

Start typing and press Enter to search